SpamTitan Z roku na rok liczba niechcianej poczty rośnie w zastraszającym tempie. Jej obecność to rzeczywiste straty czasu a co za tym idzie także pieniędzy. Dlatego stosowanie dobrych i sprawdzonych rozwiązań antyspamowych jest jednym z ważniejszych elementów ochrony firmowej poczty przed spamem. Firma PLIK oferuje doskonałe rozwiązanie spełniające najwyższe wymagania klientów: SpamTitan. Jego skuteczność filtrowania plasuje ten produkt w ścisłej czołówce tego typu systemów.
   
 Kerio Connect Kerio Connect serwer pracy grupowej rozpoznawany głównie jako serwer pocztowy. Jest doskonałą, tańszą, polską alternatywą dla MS Exchange, która perfekcyjnie zaspokaja potrzeby małych i średnich firm. Wyróżnikiem tego rozwiązania jest prostota wdrożenia, wieloplatformowość oraz obsługa urządzeń mobilnych. Użytkownicy mają do dyspozycji estetycznego i zarazem praktycznego webmaila jak i możliwość korzystania z MS Outlook i innych ulubionych programów pocztowych. Niezawodność produktu pozwala skoncentrować się na pracy bez awaryjnych przestojów czy konieczności odzyskiwania danych. Intuicyjny interfejs administracyjny pozwala zmniejszyć TCO jak i wysiłek potrzebny do zarządzania systemem. Obniżenie kosztów uzyskujemy także na samych licencjach i serwerze, który ma mniejsze wymagania niż przy instalacjach MS Exchange.
   
Kerio Control Kerio Control posiadając możliwość dokładnej inspekcji pakietów pozwala zachować integralność serwerów, stacji roboczych i innych urządzeń aktywnych pracujących w sieciach LAN. Zaawansowane możliwości routingu z jednoczesnym wsparciem dla protokołów IP w wersji 4 oraz 6 pozwalają tworzyć złożone sieci korporacyjne. Intuicyjne tworzenie reguł przychodzących i wychodzących gwarantuje natomiast skuteczne ograniczanie niepożądanego lub nielegalnego ruchu, który możemy uzależnić od kategorii treści lub pory dnia. Kerio Control posiada także transparentną warstwę ochrony sieci, z której korzysta zautomatyzowany system IPS. On to odpowiada za analizę zachowań opartych na Snort’cie, którego reguły podlegają regularnym aktualizacjom.
   
MailStore Wiadomości email to często niedoceniana wartość. Odpowiednio zarządzane, układane dają dostęp do cennych i wartościowych informacji. A ponieważ z roku na rok wiadomości przybywa wykładniczo, to zarządzanie emailami staje się kluczowym zadaniem działów IT. MailStore to niezawodny i wydajny system pozwalający korzystać z prawnych, technicznych i finansowych korzyści płynących z nowoczesnej i bezpiecznej archiwizacji poczty. System MailStore wspiera zdecydowaną większość systemów poczty elektronicznej, pojedynczych skrzynek pocztowych, klientów poczty elektronicznej jak i szerokiej gamy formatów plików pocztowych. Dogodna i łatwo dostosowywalna strategia archiwizacji może być stosowana do szczegółowo wyznaczonych potrzeb danej firmy.
   
ProfitCRM ProfitCRM to innowacyjne rozwiązanie służące do wspomagania procesów organizacyjnych zachodzących w strukturach każdego przedsiębiorstwa, jak i do wspomagania zarządzania relacjami z klientami. Oprogramowanie to zostało wyposażone w szereg unikalnych rozwiązań, które pozwalają sprawnie gromadzić oraz zarządzać krążącą informacją. ProfitCRM to nie tylko narzędzie, które powstało na podstawie wiedzy analityków i programistów. Profit CRM to aplikacja, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie nasze oraz naszych klientów w zakresie organizacji pracy i zarządzania relacjami z klientami.
   
BS4 Smart BS4 Smart to platforma stworzona do zarządzania firmą (do 10 użytkowników). Poza podstawową funkcją, jaką jest zarządzanie relacjami z Klientem (CRM), umożliwia prowadzenie projektów oraz wspiera obsługę zadań i procesów biznesowych (workflow).
Bs4 smart został przygotowany z myślą o całościowym wsparciu procesu sprzedaży: od poszukiwania po zaangażowanie, nawiązanie współpracy jak i obsługę posprzedażową. Specjalnie przygotowany moduł Zlecenia obsługuje takie procesy jak szkolenia, reklamacje, serwis czy kampanie reklamowe. Dostępny z każdego miejsca 24/7.