Pozostań w kontakcie ze swoimi klientami i kolegami bez konieczności bycia „przywiązanym” do swojego biurka.

Kerio Operator to system telefoniczny stworzony w oparciu o technologię VoIP, który oferuje potężne, a zarazem przystępne cenowo możliwości komunikacji głosowej oraz wideo klasy korporacyjnej dla małych i średnich przedsiębiorstw na całym świecie.

Możliwości telefonu biznesowego, które użytkownicy uwielbiają

Kerio Operator Softphone pozwala Ci wykonywać i odbierać połączenia głosowe oraz wideo, odsłuchiwać wiadomości nagrane na poczcie głosowej, ustawiać przekierowanie połączeń, a także sprawdzać historię połączeń — zawsze i wszędzie przy pomocy Twojego komputera.

Za pomocą aplikacji Kerio Operator Softphone zamień swój telefon komórkowy z systemem operacyjnym iOS lub Android w wirtualny telefon biurowy. Zamiast minut komórkowych aplikacja wykorzystuje dane pakietowe, dlatego możesz dzwonić z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki temu, że aplikacja używa Twojego służbowego numeru telefonu oraz krystalicznie czystej jakości głosu, wydaje się jakbyś zawsze miał ze sobą swój telefon biurowy.

Błyskawicznie uzyskaj połączenie konferencyjne, zarządzaj połączeniami używając aplikacji Kerio Operator dla Salesforce lub ustawiaj dogodne reguły przekierowywania tak, aby nigdy nie przegapić telefonu.

 

Prostota

Zainstaluj, skonfiguruj i zacznij korzystać z Kerio Operator w mgnieniu oka dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi administratora.Kontroluj wszystkie urządzenia Kerio Operator dzięki scentralizowanemu interfejsowi dostępnemu przez przeglądarkę, czyli MyKerio. Jeśli chodzi o prostotę konfiguracji, automatyczną zmianę ustawień telefonu oraz możliwość zdalnej administracji również przy pomocy tabletu, Kerio Operator nie ma sobie równych.

 

Maksymalne bezpieczeństwo

Włamanie do systemu telefonicznego może być bardzo kosztowne i pozostać niezauważone do czasu otrzymania rachunku. Z Kerio Operator jest inaczej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii zabezpieczających, system jest w pełni odporny na ataki hakerskie i inne nadużycia, tym samym gwarantując poufność informacji oraz bezpieczeństwo rozmówców. Kerio Operator nieustannie monitoruje aktywność użytkowników w celu wychwycenia nietypowych aktywności, wykrywa i zapobiega próbom włamania oraz wspiera szyfrowanie połączeń.

 

Znaczące oszczędności

Kerio Operator niesie za sobą korzyści finansowe. Zapomnij o tradycyjnych usługach telefonicznych, kosztownych rozwiązaniach PBX i konieczności korzystania z usług wyspecjalizowanych techników — wszystko to dziękii Kerio Operator.

Do obsługi Twojego systemu telefonicznego nie będzie już potrzebna specjalistyczna wiedza i umiejętności. Wraz z typową dla produktów Kerio prostotą obsługi i błyskawicznej instalacji, koszty zarządzania gwałtownie spadną. W tym samym czasie Twoi pracownicy będą mogli już korzystać z nowych, przydatnych funkcji.

 

Elastyczne opcje wdrożenia dla wszystkich środowisk IT

Kerio Operator bez trudu wkomponuje się w Twoje obecne środowisko IT. Wybierz metodę, która najlepiej pasuje do Twoich procesów IT, infrastruktury i organizacji. Nie ważne, z której opcji korzystasz, Kerio Operator zawsze oferuje użytkownikowi końcowemu tak samo dobre doświadczenia, ścisłą ochronę oraz łatwość administracji. Wdrażaj jako urządzenie software, maszynę wirtualną lub maksymalnie wydajne urządzenie hardware. Nie chcesz zarządzać swoim serwerem? Wybierz nieskomplikowany Kerio Cloud.

 

 

Dalsze informacje
Specyfikacja techniczna Kerio Operator