Firma PLIK istnieje na rynku od 2001 roku. Powstała w celu zapełnienia luki na rynku, jaką jest zaawansowana obsługa systemów informatycznych klientów przez ludzi kompetentnych, odpowiedzialnych oraz mających wieloletnie praktykę. Nasz zespół składa się z profesjonalistów branży IT, których wiedza i doświadczenie zostały wielokrotnie potwierdzone licznymi certyfikatami.

Firma PLIK stale utrzymuje bardzo wysoki stopień kompetencji poprzez ciągłe doskonalenie naszego zespołu oraz umowy partnerskie z takimi firmami jak Microsoft, SpamTitan, Kerio, Computer Associates, DELL, IBM, HP, GFI i innymi.

Działania firmy PLIK ogniskują się na potrzebach naszych klientów. Rozumiemy je i realizujemy według zadanego pomysłu. Każdy klient jest dla nas klientem indywidualnym, dlatego też podchodzimy do każdego w odmienny sposób wychodząc na przeciw jego potrzeb. Dbamy o to, aby każdy został wysłuchany i zrozumiany. Wspólnie z klientem kreujemy przyszły kształt infrastruktury komputerowej i najlepsze drogi rozwoju. Szczególnie dbamy o jak najkorzystniejszy wizerunek klienta.

Dzięki współpracy z innymi naszymi partnerami, firma nasza oferuje szeroki wachlarz usług informatycznych począwszy od doradztwa poprzez opiekę serwisową, sprzedaż, szkolenia po audyty informatyczne.