Kerio Connect (Serwer pocztowy)

Kerio Connect serwer pracy grupowej rozpoznawany głównie jako serwer pocztowy. Jest doskonałą, tańszą, polską alternatywą dla MS Exchange, która perfekcyjnie zaspokaja potrzeby małych i średnich firm. Wyróżnikiem tego rozwiązania jest prostota wdrożenia, wieloplatformowość oraz obsługa urządzeń mobilnych. Użytkownicy mają do dyspozycji estetycznego i zarazem praktycznego webmaila jak i możliwość korzystania z MS Outlook i innych ulubionych programów pocztowych. Niezawodność produktu pozwala skoncentrować się na pracy bez awaryjnych przestojów czy konieczności odzyskiwania danych. Intuicyjny interfejs administracyjny pozwala zmniejszyć TCO jak i wysiłek potrzebny do zarządzania systemem. Obniżenie kosztów uzyskujemy także na samych licencjach i serwerze, który ma mniejsze wymagania niż przy instalacjach MS Exchange.

Urządzenia mobilne 

Obecnie urządzenia mobilne są dość spersonalizowane i często jest tak, że pracownicy biznesowi używają w pracy swoich własnych urządzeń. Kerio Connect obsługuje praktycznie wszystkie smartfony i tablety dostępne na ryku (iPhone, Android, Windows Mobile itp.). Prostota obsługi systemu Kerio Connect sprawia, że nawet użytkownicy będą mogli samodzielnie skonfigurować urządzenia do obsługi systemu pocztowego.
Kerio Connect

 

Kerio Connect Niezależność platformy i elastyczność

Użytkownik systemu pocztowego zainteresowany jest wyłącznie sprawnym działaniem poczty, przekonaniem, że jest system jest bezpieczny oraz możliwością dostępu z każdego miejsca i każdego urządzenia. Kerio Connect zapewnia elastyczność, bezpieczeństwo i wieloplatformowość, której użytkownicy potrzebują i wymagają.

 

Ochrona poczty

Kerio Connect został wyposażony w szereg efektywnych zabezpieczeń: ochrona przed włamaniami i złośliwymi atakami dzięki szyfrowaniu SSL, S/MIME, ochrona antyspamowa a także aktywna ochrona antywirusowa. Bezpieczeństwo systemu zapewnione jest także poprzez zautomatyzowane tworzenie kopii zapasowych a łatwe procedury przywracania danych gwarantują szybkie odzyskiwanie danych gdy zajdzie taka potrzeba. Kerio Connect został wyposażony także w automatyczną archiwizację ruchu całej poczty, co skutecznie zapobiega przypadkowemu lub nawet umyślnemu usunięciu ważnych wiadomości. Archiwizacja pomaga także podporządkować się określonym wymogom prawnym dotyczącym przechowywania historii korespondencji elektronicznej.
Kerio Connect

 

Kerio Connect Intuicyjność i prostota

MS Exchange i Small Business Server (SBS) pochłaniają znaczne zasoby IT. Warto nadmienić także, że Microsoft odchodzi od rozwiązań SBS na korzyść rozwiązań chmurowych. Oznacza to konieczność rozważenia alternatywy w postaci własnego serwera poczty on-premise. Kerio Connect jest dostępne w wielu konfiguracjach, w tym jako serwer w siedzibie klienta, w modelu SaaS czy w chmurze. Rozwiązanie Kerio Connect posiada funkcje i sprawność systemu MS Exchange, choć bez jego zawiłości i kosztów. Proste zarządzanie, łatwe wdrożenie. System posiada intuicyjny administracyjny panel webowy, dzięki czemu zarządzać można tak z komputera jak i telefonu lub tabletu. Kerio Connect to rozwiązanie najlepiej dostosowane do Państwa potrzeb związanych z komunikacją i współpracą.

 

Prostota wdrażania

Kerio Connect może być wdrożony na trzy różne sposoby. W każdym z przypadków otrzymujemy pełnię funkcjonalności, bezpieczeństwa, prostoty zarządzania jak i satysfakcji użytkownika. To, która ścieżka wdrożenia zostanie wybrana, zależy od aktualnych potrzeb Klienta jak i jego infrastruktury. Kerio Connect Software – system instalowany jest na posiadanym sprzęcie (serwerze). Wspierane sa różne systemy operacyjne: Windows Server, Linux, Mac OS X Kerio Connect Virtual Appliance – dzięki wirtualizacji uzyskujemy bardzo szybkie wdrożenie systemu Kerio Connect. Instalacji dokonać można na najpopularniejszych platformach, w tym VMware i Hyper-V. Uniezależniamy się w ten sposób od jakichkolwiek problemów z kompatybilnością systemu Kerio z innymi aplikacjami biznesowymi a tym samym efektywniej wykorzystując sprzęt, jakie posiadamy.. Kerio Connect Cloud - współdzielone lub prywatne "chmury", dostępne za pomocą Kerio Connect Hosting Provider. Dostawca zadba o konfigurację, instalację oraz bieżące zarządzanie. Klient skupia się już tylko na użytkowaniu systemu, korzystać z pełnej funkcjonalności e-mail oraz funkcji współpracy z kontrahentami.
Kerio Connect

 

 

  Dalsze informacje
   
Pobierz Dokument Specyfikacja techniczna Kerio Connect
   
Pobierz Dokument Jak zmigrować z MS SBS (wymagana rejestracja)
   
Przetestuj Testuj pełną wersję przez 30 dni