Firmy na całym świecie mają prawo do bezpiecznej komunikacji i współpracy. Dzięki Kerio jest to możliwe.

 

KerioConnect

KerioControl

KerioOperator

alternatywa dla Microsoft Exchange: poczta e-mail klasy korporacyjnej, kalendarze, kontakty, zadania i funkcja przesyłania wiadomości błyskawicznych dostępnych zarówno w biurze jak i w podróży, pełna synchronizacja z urządzeniami mobilnymi.
Unified Threat Management oraz Network Intelligence, kompletne rozwiązanie dla zapewnienia ochrony sieci firmowej na najwyższym poziomie i zwiększonej wydajności poprzez wielomodułowe zabezpieczenia, łatwe w obsłudze narzędzia administracyjne i szczegółowe raportowanie.
Centrala BPX jako profesjonalny system biznesowej telefonii VoIP zarządzany za pomocą intuicyjnego interfejsu internetowego, jak również zaawansowane funkcje dla firm, własne zapowiedzi, obsługę fax i nagrywanie rozmów.

 

Kerio Cloud

Pozostań w kontakcie zawsze i wszędzie dzięki usługom email, wiadomościom i usługom głosowym Kerio Cloud. Kerio Cloud zapewnia elastyczność i skalowalność niezbędną każdemu przedsiębiorstwu z pełnym wsparciem urządzenia mobilnego. Śmiało planuj miesięczne wydatki przy przewidywalnych opłatach miesięcznych i korzystaj z aktualizacji oprogramowania w momencie, gdy są one udostępniane.

Nasze produkty zostały opracowane dla Państwa w myśl trzech ważnych zasad:

1 PROSTOTA — dostępne także w języku polskim bezproblemowe rozwiązania, które koncentrują się na dopasowaniu do potrzeb klienta, dostępności i funkcjonalności bez zbędnej złożoności rozwiązań IT ze wsparciem polskojęzycznym kanału sprzedaży i dystrybutora
2 STABILNOŚĆ — sprawdzana od ponad dekady niezawodna komunikacja i współpraca bez uciążliwych i kosztownych przestojów.
3 BEZPIECZEŃSTWO — to znak rozpoznawczy Kerio. Ochrona, która działa nie tylko w Twoim biurze, Rozwiązania skonfigurowane dla Twojego biznesu w bezpośredni sposób podnoszą standardy bezpieczeństwa i komfortu pracy w domu oraz na urządzeniach mobilnych. Teraz możesz bezpiecznie pracować o dowolnej porze w biurze, w domu oraz w podróży.