Kompletne narzędzie biznesowe i społecznościowe w nowoczesnym intranecie dla firm. Modułowe rozwiązanie służące do pracy grupowej, komunikacji, zarządzania relacjami z klientami a nawet telefonią VoIP. Oto opis funkcjonalności oprogramowania:

 

 

Intranet społecznościowy

Intranet społecznościowy to szybsza i efektywniejsza komunikacja w organizacji. Sprawny przepływ informacji, generowanie nowych pomysłów i idei, wzmocnienie zaangażowania pracowników – uzyskuj lepsze efekty, dzięki lepszym narzędziom.

 

Zadania i projekty

Począwszy od osobistej listy zadań do wykonania aż po kompleksowe zarządzanie projektami – Bitrix24 ułatwia delegowanie, koordynowanie i upewnianie się, że praca wykonywana jest jak należy i na czas.

 

 

Grupowy komunikator

Twój biznes nie stoi w miejscu. Potrzebujesz narzędzi do komunikowania się w czasie rzeczywistym. Od komunikacji tekstowej aż po wideokonferencje z wieloma użytkownikami – masz to zapewnione w Bitrix24.

 

Dokumenty

Zwiększ efektywność pracy z dokumentami. Bitrix24 umożliwia przechowywanie ich online, edycję wielu użytkownikom jednocześnie i automatyzację obiegu dokumentów w firmie. Buduj procesy workflow bazujące na zgromadzonych dokumentach i tworzonych w Bitrix24 formularzach.

 

 

Bitrix24.Drive

W łatwy sposób udostępniaj dokumenty i foldery swoim współpracownikom. Uzyskaj dostęp do danych z poziomu swojego urządzenia mobilnego i pozbądź się starego serwera plików, bo mając Bitrix24 nie będziesz już go więcej potrzebować.

 

Kalendarze

Możesz zaprosić swoich współpracowników na spotkanie i zaplanować terminy z klientami bezpośrednio z poziomu CRM. Możesz tworzyć prywatne i udostępnione kalendarze dla siebie, grup roboczych lub całej organizacji.

 

 

Poczta e-mail

Poczta e-mail jest powszechnie używana do komunikowania się i jeszcze długo nie straci na znaczeniu. Jeżeli na co dzień używasz konta e-mail, na pewno docenisz bezpośredni dostęp do niego w swoim intranecie Bitrix24.

 

Sprzedaż i CRM

Będziesz sprzedawał więcej, korzystając z narzędzi Bitrix24. Począwszy od bazy danych kontrahentów, poprzez e-mail marketing aż po automatyczne porządkowanie lejka sprzedaży – wszystko to, a nawet więcej znajdziesz w module CRM w Bitrix24.

 

 

Telefonia

Wykonuj połączenia telefoniczne jednym kliknięciem i nagrywaj prowadzone rozmowy bezpośrednio w module CRM Bitrix24. Funkcja telefonii umożliwia również stworzenie wirtualnej centrali telefonicznej dla Twojej firmy.

 

HR

Zestaw narzędzi do prowadzenia spraw pracowniczych zawiera między innymi: kartotekę pracowników, grafik nieobecności, serwis do samoobsługi, zarządzanie czasem pracy, raporty pracy oraz wiele innych funkcji zintegrowanych w jednym systemie Bitrix24.

 

 

Mobilność

Bitrix24 posiada darmową, dedykowaną aplikację mobilną na Twój iPhone, iPad oraz Android. Od spraw Twojej organizacji dzieli Cię zaledwie dotknięcie ekranu! Sprawdzisz kalendarze, będziesz na bieżąco z toczącymi się projektami i w każdej chwili skonsultujesz się ze współpracownikami podczas rozmowy video lub na czacie.

 

Wiele, wiele więcej…

…znajdziesz w rozwiązaniu uszytym na miarę Twojej organizacji. Spośród wszystkich dostępnych narzędzi może zainteresować Cię system szkoleń online, helpdesk, zarządzanie listami danych, puls organizacji, Bitrix24.Network, Marketplace, API, a nawet nasz autorski CMS do zarządzania treścią.