Komunikacja w czasie rzeczywistym

Czas to pieniądz, a nic nie jest szybsze od komunikacji w czasie rzeczywistym. Bitrix24 zawiera zestaw narzędzi do komunikowania się, począwszy od komunikatora tekstowego i czatu grupowego, poprzez realizowanie połączeń telefonicznych, wysyłanie wiadomości przez urządzenia mobilne, na połączeniach video i wideokonferencjach skończywszy. Do tego wszystkiego nie ma konieczności integrowania żadnych z tych narzędzi, jako że wszystkie one są od razu wbudowane w Twoje konto Bitrix24 i całkowicie darmowe w użytkowaniu.

 

Komunikator

Wbudowany, wewnętrzny komunikator wyświetla powiadomienia z intranetu oraz te pochodzące od innych użytkowników Bitrix24. Każda wiadomość zostaje zachowana w historii i zaindeksowana przez funkcję wyszukiwarki. Najnowsze wiadomości są zawsze widoczne w oknie komunikatora. Interfejs komunikatora posiada możliwość wyszukiwania kontaktów, te najczęściej wykorzystywane wyświetlane są stale dla wygody użytkownika. W oknie komunikatora widoczne są statusy poszczególnych osób, które mogą być również zmieniane przez właścicieli kont (np. zajęty lub dostępny). W przypadku ustawienia statusu na „zajęty” wiadomości nie przychodzą w formie wyskakującego okienka, choć wskaźnik wiadomości pokazuje liczbę tych nie odczytanych.

 

 

 

 

Czat grupowy

Możesz zaprosić wielu współpracowników do dyskusji, wygodnie i szybko, korzystając z funkcji Bitrix24. Uczestnicy rozmowy mogą być zarówno użytkownikami intranetu (wewnętrznymi), jak i ekstranetu (użytkownicy zewnętrzni), a wątek dyskusji może zostać nazwany i zapisany w historii rozmów każdego uczestnika.

 

Rozmowy głosowe i video

Korzystając z Bitrix24 możesz dzwonić do swoich współpracowników, a połączenia głosowe oraz video doskonale zastąpią dotychczasowe narzędzia komunikacji. W trakcie prowadzonych rozmów możesz równocześnie korzystać z komunikatora, aby wymieniać wiadomości tekstowe ze swoim rozmówcą. Do rozmów video w Bitrix24 wykorzystywana jest wyłącznie Twoja przeglądarka internetowa, nie ma potrzeby instalowania dodatkowych wtyczek i add-on. Ponadto Bitrix24 daje możliwość prowadzenia wideokonferencji dla maksymalnie czterech osób. Gdy nie będziesz przy swoim komputerze w chwili gdy ktoś próbuje się dodzwonić, komunikator poinformuje Cię o przeoczonych połączeniach przychodzących i doda je do historii. Korzystaj z jednego wszechstronnego rozwiązania do komunikowania się i bądź pewny, że Twoje prywatne rozmowy pozostaną prywatne.

 

 

 

 

Aplikacja mobilna

Wykorzystuj dostarczaną za darmo do Twojego konta Bitrix24 aplikację mobilną, aby zyskać dostęp do informacji z intranetowego portalu społecznościowego, a także możliwość prowadzenia i nadzorowania projektów z każdego miejsca i o każdej porze. Aplikacja na Twój telefon i tablet wspiera czat Bitrix24, a wiadomości dotrą na Twoje urządzenie nawet wówczas, gdy aplikacja jest aktualnie zamknięta. Co więcej, możesz również przeglądać szczegółową bazę kontaktów Bitrix24, odczytywać wiadomości ze swojej tablicy, zarządzać plikami, planować spotkania, monitorować zadania, dodawać komentarze i „polubienia” do plików i dyskusji oraz pracować w module CRM.

 

Aplikacja dekstop

Możesz zainstalować aplikację Bitrix24 na swoim komputerze i rozmawiać ze swoimi współpracownikami bez używania przeglądarki internetowej. Program zawiera komunikator wraz z bazą kontaktową i wyświetlaniem statusów użytkowników, grupowy czat, oraz synchronizację plików z Twoim kontem użytkownika. Aplikacja desktop umożliwia także prowadzenie wideokonferencji z czterema osobami jednocześnie oraz możliwość wykonywania rozmów telefonicznych bezpośrednio poprzez konto Bitrix24.